Pozostaje niedosyt...
LZS Turawa-LZS Kosorowice 1-1

===========================

Zwycięska inauguracja!!LZS Dębska Kuźnia-LZS Kosorowice 1-2

W niedzielne pochmurne popołudnie 29 marca z zimowego snu przebudziła się piłkarska B-klasa. Nasza drużyna podczas przerwy zimowej została poddana dużej przebudowie .Do klubu przybył nowy trener a zarazem znakomity piłkarz -Jerzy Jończyk.W klubie zawitała wielka rewolucja, zapanowała dyscyplina ,harmonia i wilka mobilizacja ukazana w wielkim zaangażowaniu w treningi.
Mecz w Dębskiej Kuźni miał bardzo chaotyczny początek. Piłkarzą nie sprzyjała aura a stan murawy pozostawiał wiele do życzenia. .Po pierwszym kwadransie gry lekką inicjatywę uzyskali goście z Kosorowic.W 28 min. piłka uderzona z rzutu wolnego przez Jurka Jończyka trafiła w słupek. W 39 min. Jerzy Jończyk znakomicie uruchomił Mariana Gebauera który sprytnym strzałem umieścił piłkę w bramce i dał zasłużone prowadzenie dla naszej drużyny.
Po zmianie strony do głosu doszli gospodarze którzy szukali wyrównania W. ich atakach jednak brakowało skuteczności i precyzji. W 74 min było już 2-0 dla Kosorowic. Składna kontrę naszej drużyny wykorzystał nasz joker Damian Łukaszczyk który został wprowadzony do  gry kilka minut wczesniej .Mecz praktycznie był już roztrzygnięty jednak do rywale w 88 min zdobyli niespodziewanie bramkę kontaktową. Nasi piłkarze ostanie minuty meczu zagrali bardzo rozważnie i wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Bramki;
28 min. Marian Gebaeuer
74 min. Damian Łukaszczyk